Memoriál G.Frištenského WORLD GRAND PRIX U105

Sobota 15.7.2023 - Areál Pivovaru Litovel - WORLD GRAND PRIX U105kg, Memoriál Gustava Frištenského III 


Již TŘETÍ ROČNÍK strongman závodu, který patří k těm nejnáročnějším na světě. Opět v ČESKÉ REPUBLICE!

⤑ Nejlepší STRONGMANI střední váhy (u105kg) z celého světa
⤑ Brutální váhy a obtížnost závodu
⤑ BOJ o TITUL ŠAMPIONA GRAND PRIX!

15 nejsilnějších mužů kategorie U105kg, kteří přijali pozvání se představí na 5 originálních disciplínách, které u nás nemají obdoby.

Za Českou Republiku vystoupí vítěz loňského WGP Jaroslav Šťastný, a samozřejmě mistr světa a vítěz World’s Ultimate Strongman Championship Jiří "Český lev" Tkadlčík. Chybět nebude současný šampion asociace Ultimate Emanuel Pescari, oba držitelé světového rekordu v deadliftu Luke Davies i Matthew McKeegan nebo američan Nick Hein, jeden ze tří nejlepších závodníků v aktuálním žebříčku.

Účast potvrdili také strongmani z Kanady, Ukrajiny, Iránu, ale i Dánska, Slovenska, Nového Zélandu a dalších zemí.

Po boku Šťastného a Tkadlčíka se za Česko představí jeden spolubojovník, o němž rozhodne v nejbližších dnech kvalifikace.
https://www.strongmanrookie.cz/kvalifikace-wgp/

⤑ Open Air akce pod širým nebem v areálu Pivovaru Litovel
⤑ Velká atraktivní strongman show
⤑ Řada známých tváří ze světa fitness
⤑ VSTUP JE ZDARMA!

Celý závod nese podtitul ,,Memoriál Gustava Frištenského“, se kterým je Pivovar Litovel spojen již po mnoho let, a jehož jméno se tímto snažíme nejen udržet v povědomí lidí, ale především uctít, a to nejen jakožto vynikajícího a nepřemoženého zápasníka, ale i jako skutečnou osobnost české historie.

Třešničkou na dortu bývá účast Zdeny Frištenské, pravnučky Gustava Frištenského, na tomto klání, kdy navíc sama paní Frištenská předává slavnostně trofej vítězi.

Přijďte si užít nejen NABITÝ PROGRAM i dokonalou atmosféru, a podpořte přítomností především závodníky, kteří si mnohdy sáhnou na dno svých sil.